HAKKIMIZDA

 

 

 

BAŞKAN’IN MESAJI

 

Her müşterimiz “tek” müşterimizdir felsefi ile firmalarımıza maksimum katkı sağlayarak TÜRKİYE’mizin büyümesine omuz vermek en büyük görevimizdir.

 

KISA YÖNETİCİ ÖZETİ

 

Şirketimizin en önemli hedefi; uluslararası denetim standartlarına uygun bağımsız denetimi firmalara uygun maliyet ve yüksek kalite ile sunmaktır. Şirketimiz bu doğrultuda, Frankfurt, Almanya merkezli “RoyalCert Audit International” ile çözüm ortaklığı kurmuştur.

 

ROYALCERT; RoyalCert Inretnational Registrars, RoyalCert Audit International, RoyaCert Inspection ve RoyalCert Academy markaları ile 22 ülkede faal uluslararası bir denetim kuruluşudur.

 

RoyalCert Audit International Türkiye’de 8 ilde; 15’i Yeminli Mali Müşavir, 23’ü Serbest Muhasebeci Mali Müşavir, 30’u Bağımsız Denetçi, 3’ü Kurumsal Finans Uzmanı, 1’i Marka Değerleme Uzmanı, 1’i Risk Uzmanı olmak üzere toplam 103 çalışanı ile hizmet vermektedir. RoyalCert Audit International çözüm ortaklarının tamamı konularında en az 20 yıl tecrübeleri ve çoğunluğu Kamu tecrübesi olan uzmanlardan oluşmaktadır.

 

Hali hazırda Antalya merkezde bulunan bağımsız denetim ofisimiz ile Antalya ve ilçeleri ile Isparta ve Burdur gibi komşu vilayetlerde bulunan müşterilerimizin Bağımsız Denetim Hizmetlerini, ulaşım-konaklama-yolluk vb. gibi operasyonel maliyetlerin minimuma inmesi sonucu uygun fiyatlarla ve aynı zamanda yüksek kaliteyle gerçekleştirebilmektedir.

 

Ülkemizin ekonomik büyümesine bu yolla katkı sağlamak bizi heyecanlandırmaktadır.

SAYGILARIMIZLA,

ORİON BAĞIMSIZ DENETİM AİLESİ

 

HAKKIMIZDA

 

Orion Bağımsız Denetim Anonim Şirketi, kamuda ve özel sektörde idarecilik tecrübesi ve vergi müfettişliği mesleğinden gelen bilgi birikimini çözüm odaklı olarak sizinle paylaşmak amacıyla kurulmuştur.

 

Şirketimizin uzman kadrosu;

 

Bağımsız Denetim,

 

Kurumsal Finansman,

 

Suistimal/Hile Denetimi,

 

Özel Amaçlı Denetim,

 

Vergi Danışmanlığı

 

Alanlarında, firmaların hak ve hukukunu gözeten, çözüm üreten bir anlayışa sahiptir.

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

 

Sahip olduğumuz değerlerimiz, birlikte daha etkili çalışmamıza yardımcı olmakla birlikte, aynı zamanda bizleri birbirimize bağlayan sıkı bir bağ oluşturmaktadır.

 

  • Dürüstlük: Tüm personelimiz çalışmalarında yasalara, genel ahlak ve etik kurallarına bağlı olarak çalışır.

 

  • Kaliteli Hizmet: Müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunarız.

 

 

  • Çözüm Odaklı: Profosyenellerden oluşan kadromuz ile çözüm odaklı çalışırız.

 

 

  • Çalışan Memnuniyeti: Personelin aidiyet ile bağlı olduğu, geleceğe güven ile bakan bir şirketiz.

 

 

  • Katma Değer Üretme: Yapacağımız çalışmalar ile müşterilerimizin firmalarının verimliliğine ve kârlılığına katkıda bulunuruz.

 

 

 

ORTAKLARIMIZ

 

Mutlu YILDIRIM

 

Ortak/YMM

 

Mutlu YILDIRIM, 30.08.1979 tarihinde Antalya’nın Korkuteli ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve Ortaöğrenimini Korkuteli’nde tamamladı. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi. 2003-2011 yılları arasında kamuda vergi müfettişliği ve idarecilik yaptı. 2011-2013 yılları arasında özel sektörde mali denetçilik yaptı. 01 Mart 2013 tarihinden itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ofisi işletti. 01 Kasım 2014 tarihinden bu yana Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetçilik hizmetleri vermektedir. Evli ve iki çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

 

Abdurrahman Halit GÖRMEZ

 

Ortak/SMMM

 

Abdurrahman Halit GÖRMEZ; 26.12.1975 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi. 1998 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsünde 2012 yılında tamamladı. Halen Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde doktorasını yapmaktadır. 2000-2011 yılları arasında kamuda müfettişlik yaptı. 2011-2013 yılları arasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ofisi işletti. Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulunda öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. 2007 yılından bu yana Antalya SMMMO’nda mesleki eğitimler vermektedir. Evli ve bir çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

 

UNVAN                             : ORİON BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ

TİCARET SİCİL MÜD.      : ANTALYA TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ

TİCARET SİCİL NO          : 93100

MERSİS NO                      : 0647036551400012

VERGİ DAİRESİ               : ANTALYA KURUMLAR VERGİ DAİRESİ

VERGİ NO                        : 647 036 5514

KGK SİCİL NO                  : BDK/2016/245

 PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel

FAYDALI LİNKLER

TCMB DÖVİZ KURLARI

HAVA DURUMU

SİTE SAYACI


Ziyaretçi Sayımız: 24807